Rulman LM6UU 6x12x19

Rulman LM6UU 6x12x19
Stok Kodu: KAR0000000004
Satıcı: KARAGÖZ TİCARET
Eski fiyat: ₺50,00
₺30,00
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini teslim
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

3D Yazıcı Rulman LM6UU 3D Yazıcı / Printer Rulmanı

Teknik Özellikler  İç çapı: 6 mm  Dış çapı: 12 mm  Uzunluk: 19 mm

Alüminyum /alüminyum alaşımdan imal edilmiştir.

Doğrusal hareket uygulamalarında kullanım için uygun kapalı tip bir rulmandır. 6 mm'lik bir deliğe sahiptir.    3D Printer projeleri, Baskı Makineleri ve CNC Projeleri gibi hassas lineer hareket uygulamalarında bileşenleri taşımak için monte edilmiş bir kızak biriminde kullanım için uygundur. Rulman, mil destek açıklığının bir faktör olmadığı ve tolerans hatalarının ve montaj hatalarının neden olduğu yanlış hizalamayı telafi ettiği durumlarda kullanılır. Mukavemet ve sağlamlık için yüksek karbonlu krom çelik kasaya, hassas bilyeli kılavuzluk ve düşük gürültü için sentetik reçine tutucu plakasına, düzgün çalışma için bilyeli burç içerisindeki dört sıralı döner silindirlere, her iki ucunda da contalara sahiptir.

Genel Açıklama:  

1. Resimlerde birden fazla paket görülse dahi ilanlar 1 adet içindir. ( 1 Adet Fiyatıdır )
2. Garanti üretici/ithalatçı firma tarafından karşılanmaktadır .
3. Faturanız garanti belgesi yerine geçmektedir. Garanti kapsamında belirlenen ürünlerle ilgili yapılan başvurular ürün faturası ile birlikte yapılmalıdır. Garanti kapsamında yapılan değişimlerde tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.
4. Siparişlerinizi teslim alırken EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu kontrol ederek teslim alınız. Hasar görmüş ürünleri kargo görevlisine tutanak tutturarak teslim almayınız. Tutanak tutulmadan yapılan iadeler kabul edilmeyecektir.
5.Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünler kullanılmadan, tekrar satışa uygun, orijinal ambalajı ve kutusu ile eksiksiz ve hasar görmeyecek şekilde gönderilmelidir, aksi takdirde iade veya değişim kabul edilmeyecektir.  

Ürün etiketleri

%100 ORİJİNAL ÜRÜN

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ

7/24 CANLI DESTEK

İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ