Havrano %100 Doğal Fermente Enginar Sirkesi 500 ML

Marka: Olive ixir
Stok Kodu: 2026
Satıcı: OLİVE İXİR
₺40,00
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini teslim
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

Enginar sirkesinde yer alan antioksidan maddeler sayesinde, birçok kanser hastalığının oluşma ihtimali ortadan kalkar. Meme kanseri, prostat kanseri gibi hastalıklardan uzak kalmak için enginar sirkesi ile tanışmalısınız.

Kansızlığa iyi gelir. Günlük demir ihtiyacının neredeyse %10’luk bir kısmını karşılayan enginar sirkesi, kırmızı kan hücrelerinin oluşmasına destek olur. Vücuttaki demir oranını yükselterek buna bağlı olarak ortaya çıkan hastalıklara da yer vermez. Enginar sirkesi, kansızlığı önlediği gibi bağışıklık sistemini de güçlendirmektedir.

Demir eksikliğini gideren enginar sirkesi, folik asit de içermektedir. Gebelik düşünenlerin enginar sirkesi ile kan değerlerini ideal seviyeye getirmesi önerilmektedir.

Bağırsakları Çalıştırır. Bağırsak problemleri yaşayanların mutlaka tanışması gereken enginar sirkesi, bağırsakların daha sağlıklı şekilde işlemesini sağlar. Kabızlık durumuna çözüm bulan enginar sirkesi, bağırsaklarda oluşan parazitleri de temizler.

Kan Şekerini Dengeler Enginar sirkesi lifli bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile de kandaki insülini dengeler.

Cildi gençleştirir. Enginar sirkesinin antioksidan bir özelliğe sahip olması, cilt bakımı konusunda da etkilidir. Cildi zararlı maddelerden ve yağdan arındırma gücü vardır. Sivilce, akne, siyah nokta ve cilt lekeleri için bitkisel çözümünüz enginar sirkesi.

Karaciğeri Korur Enginar sirkesi karaciğer fonksiyonlarının verimli şekilde işlemesine destek olur. Karaciğeriniz en iyi şekilde çalıştığında ve safrayı dengeli şekilde ürettiğinde birçok hastalığı uzak tutabilirsiniz.

Beyin hücrelerini güçlendirir. Enginarın yapısında bulunan K vitamini, enginar sirkesinde de size yansır.

K vitamini ise beyin hücrelerinin daha güçlü olmasını sağlar. Enginar sirkesi tüketen kişilerin daha dinamik ve dikkatli olduğu ifade edilir.

Ürün etiketleri

%100 ORİJİNAL ÜRÜN

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ

7/24 CANLI DESTEK

İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ