Best El-200 Devre Temizleyici Kontak Sprey Format Yağsız 200 ml

Best El-200 Devre Temizleyici Kontak Sprey Format Yağsız 200 Ml
Stok Kodu: KAR0000000024
Satıcı: KARAGÖZ TİCARET
Eski fiyat: ₺62,00
₺42,00
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini teslim
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

Devre temizleyici yağlı, metaller, elektrik ve elektronik devrelerde, hassas mekanik panellerde, telekomünikasyon malzemelerinde kullanılır.

Parçaları kir ve yağdan arındıran hızlı uçucu ve atık bırakmayan bir üründür.

Diskli ve kampanalı frenler,debriyaj balatalarında  Her türm Metal yüzeylerde kir,toz,yağ,gres ve yapışkansı maddeleri temizlemek amacıyla  Yapıştırılacak ve sızdırmaz hale getirilecek yüzeylerde

Ürün Özellikleri :  Genel tabir olarak “ FREN BALATA TEMİZLEYİCİSİ” geçmesine rağmen bir çok amaçla kullanılan silikonsuz solvent bazlı temizleyicidir.  Belirtilen Metal yüzeyleri sorunsuz ve silikonsuz olarak temizler,tekrar oluşumunu uzun süre engeller  Sesleri keser,  500 ml    Nasıl Kullanırım ?  Sıktktan sonra minimum 3 dk bekleyin,kendiliğinden çözecektir.  Yüzeye göre ,temizleyici sıktıktan sonra temiz bezle silin,gerekirse işlemi tekrarlayın  ürün kullanıldığında iadesi kabul edilmemektedir .

Genel Açıklama:  

  1. Resimlerde birden fazla paket görülse dahi ilanlar 1 adet içindir. ( 1 Adet Fiyatıdır )  
  2. Garanti üretici/ithalatçı firma tarafından karşılanmaktadır .  
  3. Faturanız garanti belgesi yerine geçmektedir. Garanti kapsamında belirlenen ürünlerle ilgili yapılan başvurular ürün faturası ile birlikte yapılmalıdır. Garanti kapsamında yapılan değişimlerde tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.  
  4. Siparişlerinizi teslim alırken EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu kontrol ederek teslim alınız. Hasar görmüş ürünleri kargo görevlisine tutanak tutturarak teslim almayınız. Tutanak tutulmadan yapılan iadeler kabul edilmeyecektir.  
  5. Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünler kullanılmadan, tekrar satışa uygun, orijinal ambalajı ve kutusu ile eksiksiz ve hasar görmeyecek şekilde gönderilmelidir, aksi takdirde iade veya değişim kabul edilmeyecektir.
Ürün etiketleri

%100 ORİJİNAL ÜRÜN

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ

7/24 CANLI DESTEK

İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ